Nenakupuj, nevyhazuj - swapuj!

Každý člověk má určitě doma věci, které si schovává na později, nebo se “někdy možná budou hodit.” Jen zabírají prostor a neplní svůj účel, tak proč je nevyměnit za něco užitečnějšího? Principem swapu je tedy smysluplná výměna, která prodlužuje životní cyklus předmětů a vrací je zpět do oběhu. Společně vytváříme nový koncept online trhu, který nezatěžuje životní prostředí a podporuje cirkulární ekonomiku.

images/ab1.jpg
images/ab1.jpg

Co nás naplňuje

Cílem projektu Swapuj je vytvořit bezpečný komunitní prostor pro všechny nadšené swapery. Platforma nabízí mnoho funkcí, díky kterým je swapování jednodušší než kdy předtím. Nabídky jsou řazeny do přehledných kategorií, které je také možno vložit do oblíbených a sledovat tak nové předměty, které jsou pro uživatele relevantní. Uživatelské profily nabízejí širokou škálu možností od nahrání profilové fotky, po vzájemné hodnocení. Chceme, aby bylo Swapuj živým a inspirativním místem - díky, že jste jeho součástí!

images/ab2.jpg
images/ab2.jpg

Tým Swapuj.cz

Je nás pár, ale vydáme za mnohem víc! Neúnavně tvoříme, testujeme a vymýšlíme. To vše proto, aby bylo Swapuj skutečně komplexní a komunitní platformou. Máš chuť se přidat? Neváhej a napiš nám.

Lucie

Lucka

CEO

Veronika

Veronika

Starám se o Facebook

Klára

Klára

PR pisálek

Anna

Anna

Koordinátorka

Anna

Anna

Starám se o Facebook