feature

Registrujte se

V pravém horním rohu zvolte možnost Registrovat a vyplňte základní údaje. Pouze registrovaní uživatelé mohou přidávat inzeráty.

feature

Swapujte

Nabídněte v inzerátu věc, pro kterou již nemáte užitek a domluvte si výměnu za něco, co oceníte více! Smyslem swapu je smysluplná výměna.

feature

Domluvte se na předání

Každá úspěšná výměna prodlužuje životní cyklus věcí a dává jim nový význam. Vaše peněženka jásá a planeta ještě o něco více!

Q&A

Swapuj je komunitní platforma, cílem je vytvořit bezpečné prostředí pro nabízející i poptávající. Toho bychom nemohli dosáhnout, kdyby nám tu náhodně pobíhali anonymové :) Díky uživatelským profilům, historii swapovaných předmětů a získávaným odznáčkům si uživatelé v komunitě budují důvěru a prestiž.

Výtečný dotaz! Adresa bydliště není nutná, přibližnou adresu či adresu, kterou preferujete pro předání ale systém ke své funkci potřebuje. Díky adresám jsme schopni zapíchnout daný předmět na mapu a do vyhledávání, a snáz jej tak najdou relevantní uživatelé.

To nás moc mrzí, ale chybka se občas vloudí :( Doporučujeme kontaktovat nás na e-mail v kontaktech, na messenger na naší FB stránce, nebo napsat adminům (nyní Lucie Tomešková), kteří se na problém super rychle podívají a ještě rychleji jej vyřeší!

Každou nevhodnou, podvodnou či podezřelou aktivitu - tedy nahraný předmět, nebo uživatelský profil, je možné nahlásit příslušným tlačítkem. Uživatel se to nedozví a my situaci rychle prošetříme a adekvátně vyhodnotíme.

Odznáčky odměňují aktivitu uživatele v mnoha směrech, ať už jsi ostřílený swapper, máš spoustu kladných hodnocení, nebo jsi u nás již registrovaný delší dobu, každá taková činnost je odměněna. Odznáčky vidí i další uživatelé a působíš díky nim důvěryhodným dojmem.

Pokud máš nárok na odznáček a neobjevil se ti u profilu, určitě nám dej vědět formou kontaktního formuláře, zprávy na messenger našeho profilu, nebo rovnou napiš adminům (aktuálně Lucie Tomešková), kteří systémovou neplechu napraví :)